gold-frame---1a9iu-12h---print

ImageChef Custom Images

 

 

Že ani naše drahé polovičky nezůstávají svými výkony za elitním mužským týmem či týmem staříků se může celé naše město každoročně přesvědčit v jejich exhibičních zápasech na Dubských slavnostech při Dubských všesportovních hrách (tedy až donedávna mohlo, než byly ženské zápasy z programu slavností vyňaty), které se konají vždy v půlce září na útulném stadionku TJ Rh Dubí v Dubí - Horské Bystřici. Za zmínku stojí návštěvnost diváků na těchto kláních. Rok 2000 - 150 diváků, 2001 - 280 diváků, 2002 - 350 diváků, 2003 - 280 diváků.
 

No holt se po městě rozkřiklo, že zážitek z pohybu vnadných žen, které všichni znají jen z pozic matek, milenek, přítelkyň, kuchtiček, uklízeček a vážených dam stojí za to vidět. A že to někdy byly výkony ouplně na samé hraně sebezničení.
 

Tento neopakovatelný zážitek se nedá se zápasy pupkatých pánů ze starých gard, které "dívčí války" nahradili, srovnat. Dvacet rodinných příslušníků starých pánů s kelímky v rukách,nemohou vytvořit tu správnou atmosféru jako plná tribuna na Rudolfce v čele se skvělým glosátorem akcí a hlasatelem Rendou Šťastným .
 

Pár ilustračních fotografií (další a v lepší kvalitě v sekci fotoalbum):

 Deniska Šrédlová se culí, ještě neví do čeho jde. (Jinak dnes už maminka synka Ondráška Semeráda)

 

 

Safra, to jsem se celá zadýchala, já ouplně hořím - Pavlínka Tetourová

 

Společné foto 2003

 

 

Vítězný tým 2003

 

 

Rok 2002

 

 

Rok 2001

 

Rok 2000

 

A následuje seznam všech těch statečných žen, které se navzdory svému velkému studu, byť jen na chvilku proběhly po zeleném pažitu.

Eva Janečková, Monika Čápová, Hanka Semerádová, Jana Horáčková, Lucka Skleničková, Stáňa Weiserová, Denisa Šrédlová, Věrka Tvrdíková, Eva Soukupová, Pavlína Tetourová, Helča Soukopová, Adéla Hrušková, Jana Worthová, Jitka Zeleníková, Andrea Emerová, Marcela Stehlíková, Vendulka Šťásková, Alča Sedláková, Jana Šťásková, Martina valentová, Mariana Kaldová, Lenka Chlebowczyková, Anička Růžičková, Michala Kopecká, Magda Mirgová, Vlaďka Horáčková, Magda Sedlecká, Jana Šilhanová, Dana Rudzanová a dalších pět vynikajících fotbalistek, na jejichž jména si momentálně zcela gentlemansky nevzpomeneme.

 

rok 2003 - našlapaná  tribuna Rudolfky při dívčích válkách

 

A samozřejmě musíme vyzvednout i výkony soupeřek ...... týmů All star Dubí, Lady in Dubí a v neposlední řadě týmu z Prackovic, který naše děvčata pokořil 4:0.

 

nahoru