gold-frame---1a9iu-12h---print

ImageChef Custom Images

 

 

VYHODNOCENÍ :

Bo se valná většina eskáčka v době vyvrcholení hokejového turnaje se zlatým koncem pohybovala na turnaji v Belgii nebylo na poslední tři zápasy tipováno. Jackpot ve výši 280,- Kč se proto přesouvá na zápasy tipovačky k MS 2010 ve fotbale v Jihoafrické republice.

 

 

RESTÍKY:

Tož veškeré restíky huž máme jakž takž smáznuté ..... tedy až na  Peťulku Neumaierů - 160,- Kč .... a i výhry byli vyplaceny


PRAVIDLA:

1.) Tipovací soutěže se může zúčastnit jakýkoli obyvatel této planety bez rozdílu rasy, věku, pohlaví, náboženského vyznání, národnosti, velikosti údů či mohutnosti poprsí. Avšak, avšak MUSÍ být starší osmnácti let !!!!

2.) Cena jednoho tipu je tradiční dvacička. Jeden tipér může nasadit do hry max. dva tipy.Tipy se zapisují na této stránce dolů do vzkazníku. Bo se všichni vesměs známe, tak penízky za tipy je možno dodat při nejbližší příležitosti.

3.) Výši výhry určuje počet vsazených tipů na daný zápas. V případě neuhodnutí výsledku se částka přesouvá do tzv. JACKPOTU dalšího kola. Nárok na Jackpot mají v dalším kole však pouze Ti, kteří tipovali už v kole předchozím a na jeho vytvoření se podíleli. Ostatní hrají o částku vsazenou jen na dané kolo.

 


GALERIE VÍTĚZŮ

1.kolo - Jirka Janeček - 400,-Kč .... vyplaceno

2.kolo - nikdo - JACKPOT 320 ,- Kč

3.kolo - Petr Horáček - 460,- Kč ... vyplaceno....Jackpot do dalšího kola 320,- Kč

4.kolo - nikdo - JACKPOT 1 - 320,- Kč , JACKPOT 2 - 360,- Kč

5.kolo - Roman Šilhan - 750,- Kč, Michael Klobása - 390,- Kč ... vyplaceno

6.kolo - Jirka Janeček - 400,- Kč .... vyplaceno

7. kolo - nikdo- ..........JACKPOT do dalšího kola - 280,- Kč