0000001-christmas---1a9iu-17z---print

 

 

 

 

 

 

Ano, ano .... ať se to někomu líbí či nelíbí (takového však osobně neznám) je to opět tady - nastal čas nejkrásnějších svátků v roce, čas všeobecného klidu a zvolnění tempa dnešní uspěchané doby, čas střetávání se s přáteli či známými, které jsme po celičký rok neviděli, čas voňavého domácího cukroví, čas napjatého očekávání příchodu Ježíška .... ano jsou tu VÁNOCE. A jak se stalo v maličkatém krušnohorském městečku Dubí zvykem, pro několik desítek lidiček znamená tento čas i tradiční setkávání se na palubovce haly na Rudolfce u Vánočního halového začutáníčka a popoběhnuťíčka za kulatým nesmyslem na turnaji nesoucí honosný název CHRISTMAS CUP.

 

A ani letošní čas Vánoční se od těch předešlých v tomto období nikterak nelišil - cca 70 rádoby fotbalistů,rozdělených do osmi týmů, se navzdory svým nemocem, zraněním, vysokému cholesterolu, zfetovanosti, podnapilosti či zákazu manželek srdnatě a nebojácně do arény vrhlo a po celou NOC !!!!  (ano čtete správně - po celou noc ......i v tomto byl jubilejní 20.ročník vyjímečny) se jalo světu dokazovat, že k Vánocím nepatří jen bláznění a neustálý shon kamsi a za čímsi. A tak krátce po osmé večerní  v sobotu 17.12.léta páně dvoutisícího jedenáctého mohla světová média ohlásit do světa dlouho očekávanou zprávu ...... dvacátý ročník vánočního halového fotbalového klání CHRISTMAS CUP 2011 byl slavnostně zahájen.Samotnou sportovní část zahájil zápas mezi vítězem loňského ročníku a obhájcem titulu FCU Buchtů a nevyzpytatelným ansáblem FC Sokolovna se nazývající .....a tímto kláním byla spuštěna skoro nepřetržitá osmi hodinová lavina ihned po sobě jdoucích nervydrásajících zápasů. Ihned první klání napovědělo jakouže to cestou se letošní ročník turnaje vydá ..... sice ve velice přátelském a kamarádském duchu,v atmosféře jít si zakopat jen tak pro radost a zdrhnout z baráku z předvánočního bláznění, v atmosféře neustálých legrácek a šprýmů na cokoliv a kdykoliv, ale zároveň v atmosféře velice prestižní a sportovně emotivní.. Avšak nelze se taktéž čemu divit .... vítěz tohoto "restauračkového" prestižního turnaje se nejenže po celý rok může ve všech šencích a nálevnách honosit titulem " PAN FOTBALOVÝ HALOVÝ MISTR DUBÍ " a i pár těch lesklých pohárů urve ( o několika těch litrech šampaňského nemluvě), ale především může zcela bezelstně a beze strachu hecovně všechny co skončili za ním nazývat amatéry či fotbalovými analfabety ( jak kulantně nazváno oslovení dřeváci, kopyta či obživlé stromy) - a to už stojí za to se kapku zapřít a něco málo z toho mála fotbalového umu ze sebe vymáčknout.Výsledky samotné a strohá statistická fakta turnaje snad ni nemá cenu popisovat, ty si každý jistě najde na této stránce o něco níže sám .......Poděkování za příjemné strávení té mrazivé sobotní noci letí z mého pera taktéž všem, kteří se na organizaci turnaje podíleli ....... rozhočímu turnaje p. Michaelovi Klobásovi, kolektivu restauracky U HŘIŠTĚ a paní správcové Zichové na Rudolfce.Zde si můžete přečíst poturnajové interview redaktora nejmenovaného teplického periodika M.P  s Hrůšou, který vyjde v místním tisku :

Jak hodnotíš jubilejní dvacátý  ročník turnaje jako hlavní organizátor? Hodnotím jej ve stručnosti asi takhle - přišlo se, nasosalo se, pokopalo se, hecovalo se, rozdalo se cen a nasosalo se a tak to má být.


Jako hráč jsi se dostal se svým týmem až na bednu, avšak na 1.místo jsi nedosáhl. Jak hodnotíš hru svojí a hru svého týmu? Před hrou a umístěním svého týmu Wild Boys mi nezbývá nežli smeknout pomyslný klobouk - v šatně to vypadalo jako ve špitální obvazovně a přesto se to doplácalo na třetího fleka. A moje hra? No nebýt tam, tak jsou daleko silnější a možná turnaj i vyhráli :-)

Kolik jsi dal gólů a jaký byl nejlepší či nejdůležitější? Moment, musím to pečlivě spočítat ..... joooo, už vím, hodinky za nejlepšího střelce jsem dostal a tak jsem nějaké musel dát ......pán bůh letos nebyl doma a tak mi tam napadalo osm gólíků. A nejdůležitější? Všechny byly stejně krásné, nádherné a veledůležité .....samé šmudly, jak mě spoluhráči před brankou trefovali a ode mě, jakožto správného dřeváka, se to jen odráželo.

Tvé největší překvapení turnaje, ať už v pozitivním či negativním smyslu? Největším překvapením byly výkony týmu Stars Teplice a největším zklamáním byla neúčast týmu FC Barcelona.

Chutnal Ti guláš? Mě ano...... Guláš??? To asi podávali týmům na posledních místech,ne? My, z popředí tabulky, jsme měli nadívanou kachničku s nadýchaným knedlíčkem a se zelíčkem, takže jak chutnal guláš opravdu neumím posoudit.

Koho jsi tipoval na vítěze? Zcela bez skrupulí jsem to věděl ihned po jejich potvrzení účasti - tým FC U Buchtů z Krupky - tenhle tým tu nemá v posledních pár letech konkurenci.

Pro Tebe osobně to byl poslední turnaj v roli pořadatelské, jak vidíš budoucnost tohoto jistě chvályhodného klání  a proč jsi se rozhodl v pořadatelství již nepokračovat? Věřím a doufám, že někdo tu pořadatelskou pochodeň zvedne a turnaj bude dále pokračovat. A proč jsem se rozhodl skončit? Mám za to, že po dvaceti ročnících je čas na změnu, aby turnaj neupadl do stereotypu a šedi. Prostě chce to čerstvou a zapálenou krev ....já již motivaci hledám jen těžko.

 


Řekneš něco na závěr? HOWGH !!! 

A co říci či napsat závěrem?

Bo už čas vánoční se pomalu nachyluje ke svému velkému finále, už brzy se ozve zacinkání a pod rozzářenými stromečky najde jistě každý ten svůj dárek, který si od Ježíška vysnil, dovolte mi, abych jménem svým i jménem celého "eskáčka" popřál nejen celému osazenstvu turnaje, ale i všem lidičkám v Dubí, taktéž přespolním a dokonce i jen tak okolojdoucím v čase splněných přání jen to nej, nej, nej .... prostě KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE .

 

V předešlých letech bych se na tomto místě obvykle loučil větou typu "tak za rok zase nashle na dalším ročníku CHRISTMAS CUPU, leč mé dny v roli pořadatelské jsou definitivně sečteny a tak mi dovolte, abych alespoň touto cestou poděkoval všem těm bezejmeným, kteří se mnou tu káru po dlouhou dobu dvaceti let táhly a pevně věřím, že se najde nějaký ten ochotný bombarďák, který na tradici tohoto turnaje naváže uspořádáním dalších ročníků" Byla by naprostá škoda, aby tento nejstarší turnaj na území města Dubí nadobro a definitivně zmizel z fotbalové mapy. Ale to už bude jiný příběh ...... ještě jednou mé velké osobní díky Vám všem, co jste spolu se mnou utvářeli tradici a věhlas tohoto turnaje.

Roman Hruška

 

 

 OFICIÁLNÍ FOTOGALERIE Z TURNAJE ZDE: http://mira18.rajce.idnes.cz/Christmas_Cup_2011

 

 

VÍTĚZNÝ TÝM FC U BUCHTŮ

 

 

STATISTICKÁ ČÁST:

Zápasy ve skupinách:

FC U Buchtů - Sokolovna 5:0 (Kuncl D.2x, Týma, Kukrál, Mazánek )

1.FC Dubí - Hokejbal  2:5 (Palan, Ječný - Šváb 3x, Pelc, Král)

Stars Teplice - FC Urbanczyk  2:1 p. (Klatovský - Severa)

Wild Boys - Dodna Team  2:1 (Šafařík, Těšínský - Bím)

FC U Buchtů - FC Urbanczyk 6:3 (Vlasák 2x, Kuncl D., Kuncl M., Kukrál, Mazánek - Pokorný2x, Řehák)

1.FC Dubí - Dodna Team 0:3 (Strouhal, Siedtman, Brož)

Sokolovna - Stars Teplice 1:4 (Neumaier - Ištok, Nohejl, Kozák)

Hokejbal - Wild Boys 1:3 (Král - Horáček, Šafařík, Těšínský)

FC U Buchtů - Stars Teplice 2:1 (Kuncl M., Kukrál - Ištok)

1.FC Dubí -Wild Boys 3:7 (Ječný, Palan, Vácha - Hruška 3x, Čáp 2x, Horáček, Těšínský)

Sokolovna - FC Urbanczyk 3:0 (Schneider 2x, Tetour)

Hokejbal - Dodna Team 3:2 (Dolejší 2x, Šváb - Štěpánek, Strouhal)

 

TABULKY PO ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH:

 

červená skupina:

1.FC U BUCHTŮ      13:4      9 b.

2. STARS TEPLICE      7:4      6 b.

3. Sokolovna             4:9         3 b.

4. FC Urbanczyk       4:11      0 b.

 

 modrá skupina:

1. WILD BOYS          12:5     9 b.

2. FC HOKEJBAL        9:7      6 b.

3. Dodna Team          6:5       3 b.

4. 1.FC Dubí               5:15       0 b.

 

 

Vyřazovací boje:

o 7.místo .... FC Urbanczyk - 1.FC Dubí 4:3 p. (Řehák, Pokorný, Sém - Hloušek 2x, Ječný)

o 5.místo ... Sokolovna - Dodna Team 3:2 p. (Šťásek 2x - Siedtman, Brož)

1.semifin. .... FC U Buchtů - Hokejbal 4:1 (Kuncl D. 2x, Kukrál, Sidor - Šváb)

2.semifin. ... Stars Teplice - Wild Boys 5:3 ( Nohejl 2x, Ištok, Klatovský, Mareš - Čáp 2x, Těšínský)

o 3. místo .... Wild Boys - Hokejbal 8:1 (Hruška 5x, Čáp 2x, Šafařík - Nebřenský M.)

FINÁLE: FC U Buchtů - Stars Teplice 4:1 (Sidor 2x, Kuncl D., Kuncl M. - Klatovský)

 

INDIVIDUÁLNÍ CENY:

 

NEJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJE - KUNCL MICHAL (FC U BUCHTŮ)

NEJLEPŠÍ GÓLMAN TURNAJE -MAREŠ JAN (STARS TEPLICE)

NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE - HRUŠKA ROMAN (WILD BOYS)  8 g.

 

STŘELCI JEDNOTLIVÝCH TÝMŮ:

 1.) FC U BUCHTŮ - Kuncl D. 6x, Kukrál 4x, Kuncl M. 3x, Sidor 3x, Mazánek 2x, Vlask 2x, Týma 1x.

 

2.) STARS TEPLICE - Klatovský, Iśtok, Nohejl všichni 3x, Kozák a Mareš 1x.

 

3.) WILD BOYS - Hruška 8x, Čáp 6x, Těšínský 4x, Šafařík 3x, Horáček 2x.

 

4.) FC HOKEJBAL - Šváb 5x, Král a Dolejší 2x, Pelc a Nebřenský M. 1x.

 

5.) SOKOLOVNA - Šťásek a Shneider 2x, Neumaier a Tetour 1x.

 

6.) DODNA TEAM - Siedtman, Brož a Strouhal 2x, Bím a Štěpánek 1x

 

7.) FC URBANCZYK - Pokorný 3x, Řehák 2x, Severa a Sém 1x.

 

8.) 1.FC DUBÍ - Ječný 3x,  Hloušek a Palan 2x, Vácha.

 

 


 


Vložit příspěvek do Knihy návštěv

Jméno: Obat Nyeri Sendi Herbal Terbaik Datum: 29.01.2018
Stránka: http://goo.gl/r6x4vy
Zpráva: http://goo.gl/r6x4vy
 
Jméno: Obat Nyeri Sendi Herbal Terbaik Datum: 29.01.2018
Stránka: http://goo.gl/r6x4vy
Zpráva: http://goo.gl/r6x4vy
 
Jméno: Obat Alami Untuk Menyembuhkan Gondok Beracun Datum: 29.01.2018
Stránka: http://goo.gl/tvA3si
Zpráva: http://goo.gl/tvA3si

 
Jméno: Obat Herbal Penyakit Kista Ovarium Ampuh Tanpa Ope Datum: 27.01.2018
Stránka: http://goo.gl/xE163P
Zpráva: http://goo.gl/xE163P
 
Jméno: Cara Mencegah Dan Mengatasi Radang Sendi Secara Al Datum: 27.01.2018
Stránka: http://goo.gl/s7gzB7
Zpráva: http://goo.gl/s7gzB7
 
Jméno: Obat Gatal Pada Kulit Seluruh Badan Paling Ampuh Datum: 25.01.2018
Stránka: http://goo.gl/FaCKQs
Zpráva: http://goo.gl/FaCKQs
 
Jméno: Obat Polip Hidung Secara Alami Tanpa Operasi Datum: 22.01.2018
Stránka: http://goo.gl/q42Qih
Zpráva: http://goo.gl/q42Qih
 
Jméno: Obat Gondok Beracun Paling Ampuh Dan Efektif Datum: 22.01.2018
Stránka: http://goo.gl/wSRjSD
Zpráva: http://goo.gl/wSRjSD
 
Jméno: Obat Herbal Penyakit Gondok Alami Yang Ampuh Datum: 12.01.2018
Stránka: http://goo.gl/rRdzJH
Zpráva: http://goo.gl/rRdzJH
 
Jméno: Obat Usus Buntu Terbukti Sembuh Tanpa Operasi Datum: 11.01.2018
Stránka: http://goo.gl/FCH5te
Zpráva: http://goo.gl/FCH5te
 
Jméno: Obat Gondok Tanpa Efek Samping Datum: 10.01.2018
Stránka: http://goo.gl/QQRVZq
Zpráva: http://goo.gl/QQRVZq
 
Jméno: Obat Asam Urat Yang Ampuh Dan Berkhasiat Datum: 09.01.2018
Stránka: http://goo.gl/MeGvPx
Zpráva: http://goo.gl/MeGvPx

 
Jméno: Obat Asam Urat Yang Ampuh Dan Berkhasiat Datum: 09.01.2018
Stránka: http://goo.gl/MeGvPx
Zpráva: http://goo.gl/MeGvPx

 
Jméno: Obat Asam Urat Alami Paling Ampuh Datum: 08.01.2018
Stránka: http://goo.gl/27TkbU
Zpráva: http://goo.gl/27TkbU
 
Jméno: Obat Tradisional Kista Payudara Tanpa Operasi Datum: 04.01.2018
Stránka: http://goo.gl/uezRcS
Zpráva: http://goo.gl/uezRcS
 
Jméno: Cara Cepat Mengobati Asam Urat Sampai Sembuh Total Datum: 04.01.2018
Stránka: http://goo.gl/zhP8Nw
Zpráva: http://goo.gl/zhP8Nw

 
Jméno: Míra 18 Datum: 19.12.2011
Zpráva: odkaz na veškeré fotky jsou nad fotkou vítězů
 
Jméno: Hrůša Datum: 18.12.2011
Zpráva: no jasan ...tady máš odkaz: http://mira18.rajce.idnes.cz/Christmas_Cup_2011
 
Jméno: johny Datum: 18.12.2011
Zpráva: čau dík za super turnaj budou i zbylí fotky někde na webu?
 
Jméno: Standa Datum: 18.12.2011
Zpráva: Hrůša, díky moc. Bylo to hodně dobré.