_______-turnaj-salovka

XXII.ročník VÁNOČNÍHO HALOVÉHO TURNAJE V KOPANÉ  2013

oficiální pozvánka:

Pozvánka

Vážení sportovní přátelé, srdečně Váš tým zvu na vánoční halový fotbalový turnaj “BUNKR CUP” který se koná dne 14. 12. 2013 ve sportovní hale RH Dubí – Bystřice od 8:00 hodin, který pořádám ve spolupráci s restaurací Bunkr Dubí.

Organizátor turnaje Jaromír Šťásek

Pozvané týmy

Sokolovna Jany st.    Wild boys Hrůša

Bunkr Maník      Metal Teplice Venda

Čtyřlístek Efler        Kocouři Hluchoň

Ústečtí Křivánek       Stavmart team Jean

Rozlosování do skupin proběhne v restauraci BUNKR 24.11.2013 v19:00 hod.

Rozhodčí

Michael Klobása

Pravidla turnaje

Fotbalového zápolení se zúčastní 8 fotbalových týmů, rozdělených do dvou skupin – skupina A, B.

Hrací doba každého zápasu je 2 x 10 minut. Počet hráčů na hřišti je 4 hráči + brankař. Z každé skupiny postupuje přímo do semifinále první a druhý tým z každé skupiny. Za vítězství v zápase jsou 3 body, v případě remízy si oba týmy připisují 1 bod a druhý bod získá mužstvo, které uspěje v penaltovém rozstřelu. Za udělení žluté karty dostává hráč dvouminutový trest a mužstvo hraje se třemi hráči v poli bez ohledu na to kolik gólů v oslabení obdrží. V případě červené karty hraje mužstvo opět v oslabení (2 minuty) a potrestaný hráč končí v turnaji. Turnaje se může zúčastnit každý neregistrovaný člen a nebo hráči registrovaní, působící v okresních fotbalových soutěžích. V týmu jsou povoleni maximálně dva hráči hrajícící B třídu a výše!!! Startovné na turnaj činí 2.000 Kč na tým, které poslouží k pronájmu sportovní haly, zaplacení rozhodčího, k nákupu cen a občerstvení (občerstvení má zajištěno vždy sedm členů týmu). Startovné je nutné uhradit nejpozději do 24. 11.2013 mně osobně popřípadě obsluze restaurace Bunkr, v případě nezaplacení do tohoto data s vámi nebude na turnaji počítáno.

Vyhlášení výsledků proběhne bezprostředně po skončení turnaje .

Těším se na viděnou a věřím, že celý turnaj proběhne v duchu fair play.