Premiéra dívek florbalového oddílu SK Dubí v Praze

 


Dne 30.1.2011 sehrály dívky SK Dubí svůj první zápas s týmem Tigers SJM Praha na půdě soupeře. Naše dívky se na tento zápas velmi těšily, už jen proto, aby klukům z oddílu ukázaly, jak hru ovládají. Hrálo se systémem 4+1. Náš tým i soupeř měl dvě čtyřky. Na hřišti se k našemu překvapení odehrála velmi kvalitní a kombinační hra. Od samotného začátku hry děvčata získala převahu, když od 3. minuty po krásné akci na jeden dotek, vstřelily gól. Ten náš tým nabudil k ještě lepšímu výkonu a po vydařených akcích družstvo SK Dubí porazilo tým Tigers SJM Praha 6:1.
 

Družstvo Tigers SJM Praha hraje ligu žákyň - divize III Praha a Středočeský kraj. Vzhledem k tomu, že na území krajů Libereckého a Ústeckého není velká základna, je možné že se zapojíme do divize III, do které spadá i náš soupeř.

 

Sestava SK Dubí: Marešová Nella, Bímová Michala, Horáčková Simona, Skleničková Barbora, Fišerová Natálie, Lázňovská Tereza, Bratschedrová Petra, Straichelová Kamila.


 

Florbalový dívčí oddíl SK Dubí nadále provádí nábor do svých řad pro ročníky 2000 a mladší. V případě zájmu kontaktujte trenéra Petra Horáčka: na tel. č. 728/003356, email: skdubiflorbal@seznam.cz. Děvčata se těší a rády mezi sebou uvítají nové hráčky.

 

Trenér: Horáček Petr