autor: František Bílek - Teplický deník

 

Přípravka florbalistů SK Dubí zaspala úvod turnajeKrupka – Takové zaujetí by jim mohli kdejací „dospěláci“ závidět. Florbalový potěr bojoval v neděli o turnajové vítězství v mistrovské soutěži divize II ČFBU. Pět družstev, mezi nimiž byly i týmy z Teplicka: FBC Teplice a SK Dubí, od samého rána okupovalo krupskou sportovní halu.

.
Bylo znát, že všichni hráči ze sebe vydávají maximum. Nakonec vyhrál pořádající FBC Teplice. Druhé místo brali malí borečci z Liberce, třetí byl USK Slávia Ústí nad Labem, čtvrtí skončili Mocní tuleni z Podbořan a poslední SK Dubí. „V prvním zápase jsme zaspali, což se už bohužel stává tradicí, koncentrace chybí. I když jsme se umístili na posledním místě, zápas s FBC Liberec a USK Slávia Liberec patřil k nejlepším na turnaji, což potvrzoval ohlas všech přítomných,“ komentoval vystoupení svých svěřenců trenér SK Dubí Petr Horáček. Nejlepším hráčem funkcionáři vyhlásili Luďka Žolcáře, právě hráče SK Dubí.

Sestava SK Dubí: Veronika Bímová, Petr Beer, Simona Horáčková, Barbora Charousová, Barbora Skleničková, Roman Šimánek, Vojtěch Bratschen, Milan Stretchel, Ondřej Mörl, Jakub Zeleník, Luděk Žolcer, Jaroslav Hořejší, Dominik Blažek, Natálie Fišerová, Tomáš Majer.