velikonoce-2011535

Tak se to stalo  ..... stalo se to večer ...... stalo se to v pátek večer ....... stalo se to večer  v pátek 10.6.2011 v restauračce Bernard v Dubí .

 

SK DUBÍ sekce hokejbal slavnostní trachtací definitivně uzavřel velice podařenou sezonu 2010/2011.

 

V přiložené fotogalerii se může očko labužníka pokochat ja pa to asi probíhalo ...... nutno podotknout, že bylo pořízeno asi celkem 78 fotografií a natočeno cca 12 minut videa. Nutno ovšem taky podotknout, že cca 51 fotografií a 12 minut videa je naprosto nepoužitelné bo na tyto stránky chodí i osoby mladší osmnácti let.

A popis akce? Nu co si budeme vyprávět .... přišlo se, jedlo se, diskutovalo se, umělkyně předváděly své programy ..... a pak? Pak už se to tak nějak zvrtlo v one man show jistého pana P. z města P ...... nu posuďte sami.

 

Vzkaz pro pana P.  ...... ne všechny umělkyně světa se narodili jen pro Tebe kluku ... :-D Rada starších zároveň navrhovala panu P. vykašlat se na hokejbal a živit se jako prostitut ... to mu jde náramně !!! :-D

 

A už se vůbec nechápe, pročpak v sobotu 11.6.2011 v 11.13 hod. SELČ přisvištěla na redakční telefon sms následujícího stručného znění:

Koupím fotografie !!!!

 

Kdo pa to asi psal? Že by sám velký striptér pan P.??????

 

A závěrem osobní vzkaz pro pana P. ----- nepředpokládá se, že by jsi měl dnes k obědu okurku, že ne? :-D