_________________-bez-nazvu

 

TEXT MAILU POSLANÝ VŠEM ÚČASTNÍKŮM - út 17.12.13 :

 

Dobré ráno, velice nás to mrzí a především se velice omlouváme jestli naším rozhodnutím způsobíme nějaké problémy, ale jsme nuceni zrušit plánovaný pobyt na Klínech ( termín pá 20.12. - so 21.12.13 chata Emeran II.). Důvody jsou naprosto prozaické: V současném počasí nám bohužel více jak polovina dětí lehla s virozou a dalším problémem (za něj samože nikdo nemůže) je nedostatek sněhu na horách ..... viz foto z dnešního rána v příloze. Nechceme akci zrušit úplně, akorát jí šoupnout někam do lednového či únorového termínu, protože být teď s dětmi na horách bez sněhu nám přijde jako vyhazování peněz oknem. Díky za pochopení a hezké Vánoce.

 

 

 

 

 

 

SPORTOVNÍ KLUB DUBÍ připravil v čase předvánočním pro naše malé spoluobčánky (a taky proto, aby maminky se mohly v klidu na Vánoce připravit) vyvoněnou akcičku, která nese název " VÁNOČNÍ CAPARTÍ BIVAKOVÁNÍ 2013". Tato akcička se uskuteční ve dnech pátek 20.12.13 (odjezd busem od kuželny na Rudolfce v 17 hodin) a sobota 21.12.13 s návratem v podvečerních hodinách.
 

 

Jede se na horskou chatu Emeran na Klíny (nad Litvínovem), kde je zajištěno ubytování a oběd. Večeři si ukuchtíme z vlastních zdrojů a o něco sladkého k snídani poprosíme naše drahé maminky, jestli něco neupečou. Samozřejmostí jsou svačiny během dne.
 

 

Jen kapánek poodhalíme něco málo z programu:
1.) sáňkařské a bobařské závody
2.) soutěže, hry
3.) lyžovačka
4.) závody v plavání

 

 

Ta děcka, která lyžují si mohou vzít sebou lyže. Vlek je 20 metrů od chaty. Nelyžaře prosíme vzít sebou saně či boby (v areálu je sáňkařská dráha). Cestou zpět se stavíme v termálním koupališti Most bo po náročném lítání po kopcích je potřeba trocha té regenerace.
 

 

Cena za dítě: 280,- Kč ..... v ceně je zahrnuto: doprava autobusem tam a zpět, ubytování na horské chatě Emeran, jídlo po celou dobu, vstup do bazénu v Mostě. Dále upozorňujeme, že není vhodné dávat dítěti kapesné větší nežli 100,- Kč (u lyžařů je samozřejmé vzít 150,- Kč na permici) a žádáme, abyste nedávali dětem sebou cenosti a hlavně !!!!! MOBILNÍ TELEFONY !!!
 

 

Prosíme rodiče, aby svá dítka vybavili mimo jiného .....kartáček, zubní pasta, mýdlo, ručník, plavky, oblečení na sport, sport.obuv a pyžámka.
Dále žádáme, aby se akce účastnila jen dítka zdravá, aby nedošlo k šíření rýmiček, kašlíků apod.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na tel. 602125776 popř.natento mailík .... romanhruska@seznam.cz. Zároveň upozorňujeme všechny zájemce, aby co nejrychleji odpověděli bo kapacita je omezená. Díky. Hrůša.
 

 

Kam se jede? : http://www.kliny.cz/zima a to přímo semka: http://www.kliny.cz/zima/sluzby-arealu/ubytovani/chata-emeran-ii