1a9iu-14f-1

 

GALAVEČER SK DUBÍ 2010

 

 

DNES VEČÍR - AŽ DODÁ JIŘÍK JANEČKŮ BOHATOU FOTODOKUMENTACI Z GALAVEČERA SE BUDE I DYCHTIVÝ ČTENÁŘ MOCI POKOCHAT JAK TO VŠECHNO PROBÍHALO.

 

 

 Tak jak šel čas v přesýpacích hodinách, tak i SK Dubí odkrojil nemilosrdně další rok společné sportovní pouti ...... nastal tedy čas, kdy můžeme sezonu 2010 pomálenku prohlásit za slavnostně a definitivně ukončenou a uzavřenou. A protože když něco končí, nastává ten správný čas na bilancování, ohlédnutí se zpět, pochválení, vyzdvižení, pohlazení po tvářičce či naopak pokárání.

 

Ten správný čas nastal v pátek 19.11. léta páně dvoutisícího desátého úderem dvacáté hodiny večerní, kdy se pod rouškou tmy začaly ku dubské restauračce KOLIBA  ( místo zvoleno na základě všelidového a naprosto demokratického hlasování) stahovat zahalené kulhající postavy dubských sportovců v doprovodu svých nejbližších drahých poloviček, na akci     " SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SK DUBÍ 2010" se zvoucí. Tak jako již tradičně je tato závěrečná akce roku v dubském sportovním dění spojena s udělováním velice prestižních výročních cen eskáčkovské sportovní akademie - s 24 karátovou pozlacenou soškou "ESKOUŠEM".

 

Celým večerem pozvané příchozí ( celkem cca 44 kousků se   v útrobách luxusní pětivězdičkové restauračky sešlo) provázela  dooost dobrá živá kapela "DLOUHEJ FLÁM " ..... nooo celým večerem ..... závěrečné písně již zpíval jen a jen pouze italský tenor Petrasco Jonašini. :-D