_____________________________________________

ZDRAVÉMU SAUNĚNÍ ZDAR !!!

 

 

 

  

Předem je nutno říci, že sauna bude využívána výhradně jako sauna klubová (!!!), nikoliv veřejně komerčně využívaná, tzn.že široké veřejnosti bude muset být bohužel uzavřena ....... avšak, avšak, avšak ........ jak se může běžný řadový člobrďa za teplem saunových kamen dostat ???  Odpověď je zcela jednoduchá ...... stát se členem SK DUBÍ ba přímo členem  oddílu MSA ( oddíl mimo sportovních aktivit) . Anééébo dle pravidla .....1 člen si může pozvat 5 návštěvníků  je to zase prosté ...stačí sehnat jednoho člena SK DUBÍ.

 

Přihlášku do SK DUBÍ naleznete dole na konci této stránky, stačí na ni kliknout, stáhnout, vyplnit, vytisknout a kontaktovat předsedu SK Dubí (ing.Jiří Janeček - 602150926)  popř.místopředsedu SK DUBÍ (Roman Hruška - 602125776) .... a jste členy našeho klubu a dveře do sauny máte otevřené.

 Součástí sauny je taktéž minifitness, který je možno využívat i samostatně bez nutnosti použití sauny a funguje zde taktéž dětský koutek.

 

 A teď to asi nejdůležitějsí ....... CENY:

Předem je třeba říci, že se vychází pouze z ceny za provoz, tudíž to nejsou ceny komerční. Vybrané prostředky slouží k úhradě energií, amortizaci a není na nich vyděláváno.

 

CENA 1 hodiny SAUNY je stanovena na 250,- Kč za celou saunu (vč.vody na sprchování či el.energie v objektu spotřebovaných), tzn. při naplnění sauny např.skupinou 10 osob vychází částka 25,- Kč/ osoba.

 

CENA 1 hodiny minifitnessu je 40,- Kč za celý fitness (vč.vody na sprchování či el.energie v objektu spotřebovaných)

 

Máš rád/a v těchto zimních měsících teplo saunových kamen ??? Dej dohromady skupinu přátel, vezmi si klíče od sauny a běž relaxovat.