___________________________________________

 

 

Předem je nutno říci, že KUŽELNA bude využívána výhradně jako kuželna klubová (!!!), nikoliv veřejně komerčně využívaná, tzn.že široké veřejnosti bude muset být bohužel uzavřena ....... avšak, avšak, avšak ........ jak se může běžný řadový člobrďa ke koulení koulí dostat ??? Odpověď je zcela jednoduchá ...... stát se členem SK DUBÍ ba přímo členem oddílu MSA ( oddíl mimo sportovních aktivit) . Anééébo dle pravidla .....1 člen si může pozvat 5 návštěvníků je to zase prosté ...stačí sehnat jednoho člena SK DUBÍ.Přihlášku do SK DUBÍ naleznete dole na tomto odkazu :
http://www.skdubi.cz/sauna/ , stačí na ni kliknout, stáhnout, vyplnit, vytisknout a kontaktovat předsedu SK Dubí (ing.Jiří Janeček - 602150926) popř.místopředsedu SK DUBÍ (Roman Hruška - 602125776) .... a jste členy našeho klubu a dveře do kuželny máte otevřené.

Součástí kuželny je taktéž pinčesová místnost, který je možno využívat i samostatně bez nutnosti použití kuželny.A teď to asi nejdůležitějsí ....... CENY:

Předem je třeba říci, že se vychází pouze z ceny za provoz, tudíž to nejsou ceny komerční. Vybrané prostředky slouží k úhradě energií, amortizaci a není na nich vyděláváno.CENA 1 hodiny KUŽELNY je stanovena na 150,- Kč za celou kuželnu ... 2 dráhy ..... (vč.vody na sprchování či el.energie v objektu spotřebovaných), tzn. při naplnění kuželny  např.skupinou 10 osob vychází částka 15,- Kč/ osoba/ hodina.CENA 1 hodiny pinčesu je 40,- Kč (vč.vody na sprchování či el.energie v objektu spotřebovaných)Máš rád/a v těchto zimních měsících koulení koulí ??? Dej dohromady skupinu přátel, vezmi si klíče od kuželny a běž koulet.

 

Prostory je možné také využít k různým setkáním či oslavám narozenin.