CO TO PROBOHA BYLO??? aneb vykoštěni za živa

7. kolo Teplické ligy starých gard

TJ OLDŘICHOV - SK DUBÍ 9:2 (3:1)

Branky SK: Šáfa (as.Gabo) a Fogl

(Oldřichov, 25.5.2011), Poločas jakž takž, co se stalo ve druhé půlce ???, Bože, Bože, Bože ......

Uplynulo jen pouhých sedm dní na regeneraci sil z převelice těžkého matche s několikanásobným vítězem ligy starých pánů - s Antepem a huž se do cesty eskáčka postavil další ze starogardnických Titánů - momentálně první celek tabulky, loňský vítěz ligy starých pánů a mužstvo hrající v současné době asi nejhezčí veteránský fotbal na okrese - tým TJ Oldřichov.

Ihned po příjezdu do Oldřichova bylo něco jinak ..... že by jiná barva trávy na place?, že by Hynek Chalupník měl jiný účes? že by místní fanynky měly nové umělé kozy? Ale kdeže, kdeže .... oni si borci oldřichovští, pořídili přes zimu novou posilu ..... MÁNIČKU !!!! Ano, toho vlasatého máničku co nám léta ještě v dresu Mutepa zle zatápěl a o pár bodíků nás sám obral. No to je pěkná věc !!! :-D

A protože jsme slušní hosté, tak jsme zkraje zápasu samotného nechali velice vychytrale a velice takticky domácí vybláznit a záměrně je nechali hrát ten jejich strko-brko fotbal ..... no jinými slovy - po dvaceti minutách jsme místní kluky zcela cíleně pustili do dvougólového vedení bo každý znalec fotbalových poměrů na okrese ví, že dubšťí matadoři se rozjíždějí pomaleji, ale konce jsou už jasně jejich ... tak aby bylo v závěru ještě o co hrát a domácí nemuseli zbytečně ztratit body. Šáfa pak svým gólem sice jako dal domácím najevo, že už se pomalu blíží čas obratu v zápase, ale pak se zase muselo zvolnit. Fery však vzápětí inkasoval z rychlého brejku potřetí, ačkoliv si na střelu jakoby na oko šáhnul, ale stejně měl jasný pokyn ... pusť jim to, ať je ve druhé půli o co hrát .... poločas 3:1 pro domácí.

A druhá půle?? Co Vám má jeden vyprávět ..... Fogl dal sice na příjemných 3:2 ihned po rozehrávce ...... ale pak, ale pak ....... !!!!!!!!! Co se dělo pak??? Bohužel se nemůžeme se čtenáři podělit o dojmy z druhé půle přímo bo reportér klání ještě s Čumou a Bidlem odkvačil slavit narozky Jendy Urbanczyka, ale příchozí sms po zápase byla omračující a strohá zároveň ..... celé znění přinášímě v necenzurované podobě: Do p.ci, dostali jsme 9:2. Cau Fogl. Cože??? Ano, již jednou jsme obdrželi od Oldřichovských devítku ( zápas skončil tehdy v roce 2008 9:6), ale takovouto dardu eskáčko ještě nedostalo. Tak tudy cesta pánové nevede .... tudy rozhodně ne. Spadnout z větví a makat chlapcí se musí.

Soupeři drtícímu ve druhém dějství vše dubské nezbývá nežli uznale k výkonu pogratulovat. Nu což, tož tedy gratulujeme.