Rudolfka nám svědčí aneb všechny body jsou naše !!!
 

1.jarní kolo pralesní ligy
 

SK DUBÍ – LYBAR RTYNĚ B 3:2 (3:2)
 

Branky SK: Šáfa, Dáša, Hrůša

 


(Dubí, 2.4.2011) Jarní část pralesa zahájena, Rudolfka je bodově plodná, Dáša dal gól-negól a změna knajpičky taky týmu prospěla.
 

 

Ano, ano, ano ...... trvalo to dlouho .... velice dlouho ... ale dočkali jsme se (a někteří i dožili, ač v to už vůbec nedoufali) ...... po 149 dnech 1 hodině 45 minutách 12 sekundách od konce podzimní části se opět roztáhla pomyslná opona pralesní Teplické ligy (pro hnidopichy – IV.třídy) a na útulném městském stadionku na Rudolfce zkřížily kopačky celky domácího SK Dubí a hostujícího Lybaru Rtyně B. O favoritovi utkání by možná bylo rozhodnuto ……. páté eskáčko hostilo devátou Rtyni …… ale potom co z aut rtyňské přivážející, začali vystupovat dvacetiletí sprinteři a vytrvalci v jednom, se přeci jen jazýček favoritovosti začal více naklánět na stranu týmu od řeky Bíliny.
 

 

El Managéro pralesa Maník měl tentokráte snadnou úlohu s poskládáním mančaftu bo všech čtrnáct starých pánů eskáčka se mu do boje nahlásilo ( a to ještě Čuma si dovolil luxus přijít pozdě) a tak do první půle mohl nasadit hooodně ofenzivní jedenáctku.
 

Zápas samotný se nesl v duchu pohodovém, poklidném takřka pralesním. Jen jakýsi vlasatý mládenec ve rtyňském dresu s č.5 na zádech měl nějaké prapodivné pocity a stavy mysly , které neustále ventiloval pokřikováním a pořváváním typu „ zlom mu obě hnáty či doraž ho a znič ho“. O kurioznosti těchto hlášek svědčí fakt, že autor těchto zběsilých výkřiků měl tak 40 kg i s kopačkama, nohy jako dráty do betonu a hlásek konipásek šestiletého dítěte. Inu dnešní generace je dravá a odvážná i v těchto ohledech.
 

 

Ale pojďme k zápasu …… POTÉ CO EL MANAGÉRO JASNĚ PROHLÁSÍ v kabině před zápasem pokyn typu ……… „bacha na začátek, jsou rychlí, tak ať hned neprohráváme zkraje“ se stalo toto. Soupeř už ve druhé minutě udělal ťuk – ťuk – a prásk a bylo vymalováno. Prohrávalo se 0:1. Inu nejní nad to plnit pokyny :-D Jenže kampak na eskáčko s takovým jedním gólem ……. Útočná dubská gólová mašina teprve teď pomalu vypouštěla páru a tlakovala kotel, aby záhy udeřila taktéž. Šáfovi nahrál soupeřovic gólman tak šikovně, že bývalému svižnému klukovi (dnes již nesvižnému, zarudlému pánovi v letech) prostě nezbývalo nic jinčího, nežli mu balon i s poděkováním uklidit do brány …… 1:1.

Co na tom, že bojovný soupeř se opět nadechl a dal opět vedoucí gól na toho času 1:2, když Dubí má v týmu tak výtečně technicky připraveného a navoněného Dášu. Neštastný a otřesený soupeřovic gólman opět předvedl malý kolaps, prakticky daroval Dášovi míč na stříbrném podnose a ten? Ten se v těchto pozicích nikdy nemýlí ….. balon jakousi prapodivnou šajtlí načutl tak dokonale, že sotva se došoural za brankovou čáru. Do historických análů tento gól nakonec stejně vejde …… je to první gól, který se ani nedotkl brankové sitě, taková to byla rána a pecka … 2:2. A aby byl obrat zápasu dokonalý zbývalo ještě jednou trefit to rtyňské štrikované. A zasvěcení již vědí, že se to povedlo přenáramně ….. (být to před pár lety, tak by si zde čtenář mohl situaci zde přečíst asi takto – Hrůša cizelérskou technikou posadil čtyři až pět soupeřových hráčů na prdel a překrásnou střelou do víka rozhodl), jenže on bude naprosto stačit tento popis …… míč se odkudsi na penaltu z davu vykutálel a Hrůša jej pravým nefalšovaným sudetským bodlem k úžasu a údivu všech na place do branky uklidil. Vede se 3:2 a za tohoto stavu se i odcházelo na přestávku do kabin.


Druhá půle se nesla v duchu marného dobývání obou branek. Nově příchozí v dubském dresu ….. Leťák, Čuma i Pali hru sice rozhýbali, ale ta koncovka, ta koncovka. A protože i Fery v dubské bráně pár soupeřovic šancí bravurně pochytal, zápas skončil vítězstvím staříků z Dubí a všechny tři body na Rudolfce zůstaly.
 

 

Bo eskáčko již poslední dobou hraje standartně na Rudolfce v Bystřici a tam, jak je známo, místní knajpa je právě rekonstruována šlo se na pozápasovou rozborku matche do restauračky „VYSOKÝ DŮM“, kde nás sice zkraje vyjukaná obsluha jménem Lenka uvítala slovy „ no vy jste mi tu ještě chyběli“ (asi se na nás toliko těšila, že ni dospat nemohla), ale pak už vše fungovalo jak má ….. nealko piva přehršel, pár flaštiček iontových nápojů, nějaké ty těstovinky a lehká jídla k večeři a hajdy domů na kutě bo za týden již čeká další mladý, běhavý a pružný tým ….Bořislav B.

 

 

 

SESTAVA:

Fery
 

Karlík Fógl Jany Skumy
 

Fík Žába Hluchoň Dáša
 

Šáfa Hrůša

 

 

STŘÍDÁNÍ:


45.min …….. Čuma za Karlíka, Pali za Hrůšu a Leťák za Žábu

 

 

 

Metoda "dát čuchnout a dorazit" zafungovala aneb export bodů do Dubí !!!
 

2.jarní kolo pralesní ligy Teplicka
 

Sokol Bořislav B - SK DUBÍ 3:5 (3:1)

 

Branky SK: Pali 2x (as. Dáša a Žába), Fík (pen.), Jany (as.Hrůša), Vrába (as. Hrůša)


(Srbice, 9.4.2011) kruté sobotní ráno,improvizace v sestavě, Pali střílel ostošest a mladíci soupeře jako ve zlém snu

 

Velice, převelice se tímto omlouváme dychtivým čtenářům našich stránek za mírné zpoždění reportáže z utkání - prostě se to nějak nahrnulo a nestíhalo se. Sorráč klucí a holky a pojďme na to .......

 

Dalším týmem kterého přivál los,v tento jarní čas, do cesty staromládencům z Dubí byl toho času třetí celek tabulky pralesa okresu Teplice a mančaft, kterému mělo Dubí vrátit podzimní domácí porážku 1:5 - tým Sokola Bořislav B. Zápasy se soupeřem z Českého Středohoří jsou vždy velice zajímavé a padá při nich mnoho a mnoho branek a nejinak tomu bylo i tentokráte. Prostě jak se říká ..... očekával se divácky velice líbivý zápas takřka bez obran a s přehršlí krásných gólů.

 

Jen ten brzký výkop zápasu, jen ten brzký výkop zápasu, ach jooo ....... hrát v sobotu dopoledne a ještě navíc od půl jedenácté je pro mnoho staříků v dubských barvách nad jejich síly. Každý rozumný funkcionář okresního svazu přeci ví, že v Dubí se v pátek chodí na piviště a nechť si někdo zkusí po takovémto karnevalu hrát fotbal ..... co hrát? Alespoň vstát už je hrdinský výkon. :-D A tak se třebááás namátkou stalo, že kdysi bývalý panzerfaust eskáčka Dáňa Šafaříků měl v době výkopu ještě půlnoc a stav ne nepodobný klinické smrti (však také dle klubového sazebníčku ..... když kolem páté odpolední očko promnul ..... spořádaně zaplatil 200,- Kč do kasy). Tyto skutečnosti pak nutí el managéra Maníka točit sestavou jako ruským kolem na Matějské.

 

A teď již něco k zápasu samotnému: souboj bořislavského kolosu nadupaného mládím a vitalitou v kontrastu s vetchým ne li někdy až chatrným zdravím dubských veteránů měl jasně karty rozdány už předem. Tento zápas Davida s Goliášem měl být pro soubor z pod Milešovky jen takovým vypilováním si hry, nastřílením si co nejvíce branek, posláním některých staříků z Dubí na ARO z důvodu naprosté vyčerpanosti a hlavně měl být o posílení mladického vítězného ega v pralesní lize.

 

První poločas zápasu pak dal bookmakerům renomovaných sázkovek zcela za pravdu ..... domácí Sokolíci lítali jako zběsilí, míč si dávali strko - brko a tak se stalo nevyhnutelné ..... po "pěkných akcích" šla Bořislav do poločasového vedení 3:1.

 

Nu ale co se dělo pak to hlava jednomu nebrala .... místo doražení protivníka se .... obrazně řečeno ... začal z popela hrabat a povstávat dubský bájný pták Dubfix. Nejprve se vyrovnalo, pak se chvilku hrálo remízově a pak? Pak už to byla dubská melta, mlátička, totální ofenzíva, drtivý úder ....či jak ještě popsat to co se dělo druhou půlku na hřišti. To se jen tak nevidí. Vystrašené bořislavské obličejíky vzhlížely k hlavnímu sudímu a pohledem prosily o předčasný konec zápasu. Drtivá dubská útočná pěst však dál silou neukojitelnou rvala na cáry zbytky bořislavské defenzívy ....takový to byl frmol.

 

Dubské gólostřely:

 

0:1 - Fík nejdříve po očku sleduje pohyb soupeřova gólmana a pak s přehledem uklízí balon do protilehlého kouta branky ..... hezky proměněná pentle

3:2 - roh - trma - vrma ........ Dáša pálí ..... obrana blokuje ....... Dáša znovu pálí .....obrana znovu blokuje ...... Pali pálí ...... obrana neblokuje ...... tyč a síť ...

3:3 - roh - trma - vrma - Vrába pálí ..... obrana blokuje ...... Hrůša pálí ...... obrana neblokuje, břevno blokuje ...... Jany doráží ...... Jany běží přes pole ku Doubravce slavit svůj vyrovnávací gól

3:4 - roh - trma - vrma ??? Ale kdeže ..... jinak to bylo, Pali zavěšuje svých cca 120 kg živé váhy cca 7 cm nad zem do Žábovo rohu, povaluje tlakovou vlnou sedm protihráčů a ocelově hlavou trká a trhá poutka brankové sítě

3:5 - roh? óóóó nikoliv .... krásná akce jako z Eurosportu ..... Hrůša reje dr.kou hlínu ( to je pěkná blbost na umělce), přistrkává Vrábovi .... rychlý nápřah zpoza šestnáctky ..... pět tečí obránců ....... uklizeno za tyč přenádherně....

 

SESTAVA:

 

KILO

KARLÍK JANY FOGL SKUMY

FÍK MANÍK DÁŠA VRÁBA

PALI HRŮŠA

 

STŘÍDÁNÍ: všechno 45.min: TYFUS ZA MANÍKA a ŽÁBA ZA FÍKA

 

 

Rudolfka se stává nedobytnou tvrzí aneb potřetí tři body doma !!!

 

3.jarní kolo pralesní ligy Teplicka

 

SK DUBÍ - Stavoren Kostomlaty B 3:1 (3:1)

 

 

Branky SK: Maník (pen.), Nojmi (as. Maník), Pali (as. Šáfa)

 

 

 

(Dubí, 16.4.2011) Statečná Kostomlatská srdce, fotbal se hrál první poločas, Jéča spalovačem šancí

 

Již potřetí se v této jarní části zvedla opona pro staré pralesácké dubské čutálisty a do cesty se jim postavil soupeř zvučného to jména a tradic ...... tým Stavoren Kostomlaty B . Dubský mančaft již před zápasem kosila jedna špatná zpráva za druhou .... hokejbalová sekce týmu rozehrála play - off a tak dává přednost tomuto, Skléňa dostal běhavku ( neřkuli česky řečeno s.ačku jako bič),hlavní sudí přijel kulantně řečeno velice rozladěn, nooooo a navíc přišel Šáfa . Tož tedy nezbylo nic jinčího nežli do boje proti houževnatému soupeři nasaditi i dva borce, které poslední půlrok zasejc nebylo až tak na place moc vidět Nojmiho a Jéču.

Ovšem tyto drobné zádrhelíky nebyly nic v porovnání s tím jaké trable musel řešit trenér kostomlatských. K zápasu se mu dostavilo pouze devět !!!!!! playerů ( navíc dva z nich už jeli tak nějak šestou gumu) a tak nezbývá nežli před statečností a ochotou soupeře smeknout pomyslný klobouk, že zápas byl vůbec odehrán a nemuselo se kontumovat.

 

Do zápasu samotného (oprava - do prvního poločasu) vlétlo Dubí jako utržené z řetězu. Prostředí na Rudolfce mu očividně svědčí a tak po třech povedných akcích se šlo do pohodlného poločasového vedení 3:1. Nemá cenu se zde detailněji rozepisovat o tom co zápas přinesl - přinesl totiž průběh, kdy první poločas měl vcelku šťávu a náboj bo kostomlatšťí ještě jakž takž stíhali, ale poločas druhý už byl takřka o ničem. Dobývání šestnáctky oslabeného soupeře nepřineslo domácím takřka nic ....... tedy až na pár zazděných tutovek v čemž vynikal zejména Jéča, který měl tři góly na noze a tak byli všichni nakonec rádi, že utkání pomalu dospělo až k poslednímu hvizdu hlavního sudího.

 

V rychlosti ke gólům SK Dubí:

10. min - Žába pádí do šestnáctky, soupeřův bek zatahuje ruční brzdu nedovoleným zákrokem a? No jasan ... PENALTA !!! Maník s přehledem a ledovým klidem uklízí balon k tyči. (pozn.redakce ..... to by musel dát i Bidlo - jak nám Bidlo potom sám v rozhovoru potvrdil a doslova řekl " to bych dal i já" .) ... SK vede 1:0

14. min - Nojmi ... napřahuje svoji valaškou na úrovni šestnáctky po libovoučké náhře od Maníka a vtipným rohlíkem pod klacek doprostřed brány skoro trhá ... trhá je silný slovo ... čechrá sítě. .... SK vede 2:0

33. min - Pali se dostává ve skrumáži v šestnáctce k odraženému balonu a propaluje vše co mu stojí v cestě .... SK zvyšuje na 3:1

 

 

SESTAVA:

 

FERY

ČUMA LEŤÁK FOGL VRÁBA

ŽÁBA MANÍK NOJMI JÉČA

PALI ŠÁFA

 

STŘÍDÁNÍ: všechno 45.min: KARLÍK za ČUMU, TYFUS za ŽÁBU a DÁŠA za ŠÁFU

 

Dubský válec jede dál aneb počtvrté tři body doma !!!

 

 

 

4.jarní kolo pralesní ligy Teplicka

 

Sokol Lysec - SK DUBÍ 1:3 (0:2) 

 

Branky SK: Šáfa 2x (as. Karlík a Nojmi), Pali (as. Šáfa)

 

 

 

Jak to viděl el managéro Maník ....... 

 

Zápas zazděných šancí mohl klidně skončit 1:9 ale Pali a Šáfa mají charakter a tak to dopadlo,jak to dopadlo.Hluchoň hrál 90 min.na jedný noze,Wolak se po letech vrátil na místo činu a důkladně nás poučil,kde jaký drn přeskočit a díru oběhnout,koupání v Bžanech-jste se pomátli,je teprve 21 století a tak ještě že máme zlatou Sokolovnu,kde jsme si upocená těla osprchovali.
 

Táááááááák že díky jedenácti statečným a Jaroušovi Tetourovi a už teď se těšíme na sobotní bitvu,kdy na domácí půdě přivítáme
vedoucí tým Suchou B. 

 

SESTAVA:

 

KILO

KARLÍK LEŤÁK JANY SKUMY

DÁŠA MANÍK NOJMI HLUCHOŇ

PALI ŠÁFA

 

STŘÍDÁNÍ: neměl kdo .....

 

 

pralesní liga Teplicka 2010/2011 – 5.jarní kolo

 

SK DUBÍ – SOKOL SUCHÉ B 1:1 (0:0)
 

 

branky SK: Vrába (as. Kilo)

 

(Rudolfka 30.4.2011) Derby o čelo tabulky, špitální lazaret?? , další bodový zisk v pěti zápasech po sobě
 

 

Tak a onu poslední dubnovou sobotu, kdy čarodějky všeho druhu vylézají ze svých chýší, se to stalo ...... co se stalo? No přeci se na stadionku na Rudolfce hrál zápas z nejprestižnějších ...... souboj o ouplné čelo pralesní ligy okresu Teplice. Toho času druhé eskáčko vyzvalo na domácí půdě první tým tabulky - Sokol Suché B. A že to byl zápas se vším všudy netřeba zdůrazňovat.
 

Domácích doayenů bylo sice v době srazu na match celých čtrnáct kousků, ale stav, kdy kabina domácích spíše připomíná špitální obvazovnu, nevěstil nic dobrého. A nežli se staré nožky zahřejí tak to taky chvilku trvá a proto se první bezbranková půle hrála především v režii hostujícího týmu.
 

Druhá půle však už byla ouplně o něčem jiném ..... začalo se hrát na tři útočníky ..... a to byla voda na domácí mlýn .... na place začal být víceméně už jen jeden tým (tedy při vší úctě k týmu soupeře). Těch šancí co jen domácí dokázali zazdít …neuvěřitelné. A tak se stalo nevyhnutelné ….. Sucháči zaútočili a prd a bylo to 0:1. Ještě, že Kilo v devadesáté minutě rozehrál přímák tak, že pro Vrábu nebyl problém došťouchat balon za záda protivníkova gólmana … 1:1
 

 

Pozápasové oslavy bodového zisku byly vskutku bujaré ..... někteří na pár chvil odkvačili pod Kudrák na slet čarodějek, někteří šli rovnou svá těla do restauračky potrápit, aby se záhy všichni sešli u kouzelné bedýnky ve Vysokém, aby sledovali ten úvodní match českého hokejového nároďáku na MS na Slovensku ……
 

 

SESTAVA:
 

Fery
Čuma Jany Kilo Skumy

 

Jéča Tyfus Hluchoň Skléňa
 

Hrůša Žába
 

 

STŘÍDÁNÍ: 25.min Pali za Janyho, 45.min Šáfa za Žábu a Vrába za Tyfuse

 

 

pralesní liga Teplicka 2010/2011 – 6.jarní kolo
 

 

SK DUBÍ – Baník Ohníč B 8:0 (5:0)branky SK: Pali 2x (as. Šáfa a Maník), Šáfa 2x (as. Pali a Kilo), Jéča (as.Maník), Fogl, Hluchoň (as.Kilo) a Dáša (as.Maník)

(Rudolfka 14.5.2011) Soupeř přijel oslaben, dubská válcovačka drandí dál, další bodový zisk v šesti zápasech po soběJe to sen, není to sen???? No tabulka říká, že to není sen ...... SK Dubí se momentálně vyhřívá na druhém místě tabulky pralesa !!!! A ja pa se k tomuto zajímavému úkazu došlo? Vzali jsme reportážní magneťák a jeli se optat přímo ke zdroji .... do hráčské kabiny SK Dubí. Co na to samotní hráči tohoto slovutného klubu říkají, posuďte sami.Reportér: Prý jste druzí v pralese, co Vy na to pane fotbalisto? Šáfa: Já nejsem druhej, já jsem její první muž. Reportér: No dobře no, dojezte Ty prášky, já se ještě stavím za chvilku.Reportér: Co říkáte na skutečnost, že eskáčko je druhé v tabulce pralesa a má nakročeno k postupu. Jany: nejdůležitější ze všeho je hnojení, můžeš se o ředkvičky starat jak chceš, ale jak nepohnojíš je vše marné. Reportér: taky díky za odpověď.a do třetice všeho dobréhoReportér: Prý se Vám dnes dobře běhalo a docela slušně jste si zastřílel. Pali: Kdepa pane policisto, já nestřílel, to střílel neznámý kámoš a že jsem utíkal? Já byl pane soudce asi vyděšen z těch sirén a modrých blikajících majáčků. Jsem plachý člověk ( pozn.redakce - a zde se Pali rozbrečel).Takže jak vidno není někdy jednoduché dělat inteeeervijúky s dubskýma hvězdama. Ach jo. K zápasu samotnému dorazil soupeř v lehce oslabeném počtu ( Ohníčské Áčko hrálo v ten samý čas) a tak nejen dle postavení v tabulce mělo utkání jasného favorita v podobě domácího celku. Zápas to byl maximálně pohodový s fůrou gólů a ještě větší fůrou nevyužitých šancí. Prostě jak se jednou dubská válcovačka utrhne a rozjede, je takřka k nezastavení. Další víkend má pralesní tým volno, pak však čekají dva veledůležité matche s Hrobčickým bégem a Zabrušanama, které už hodně napoví o postupujících z pralesa do polopralesa na okrese Teplice.

SESTAVA:


Fery


Karlík Jany Fogl LeťákJéča Kilo Hluchoň ManíkPali Šáfa

STŘÍDÁNÍ: 45.min Dáša za Paliho, Skumy za Leťáka a Tyfus za Kila 


 

 pralesní liga Teplicka 2010/2011 – 7.jarní koloSK DUBÍ – Hrobčice B 2:3 (2:0)branky SK: Šáfa, Vrába (as. Šáfa)

(Rudolfka 24.5.2011) Poločasový výsledek dával veeelkou naději, totální druhopoločasový kolaps, zápas pravdy za humnymaká se na tom rychlostí blesku ......SESTAVA:


Fery


Karlík Jany Fogl LeťákFík Hluchoň PaliVrába  Hrůša Šáfa

STŘÍDÁNÍ: 25.min Skléňa za Fógla, 45. min Skumy za Vrábu a Maník za Hluchoně

 

 

PŘEPIŠTE DĚJINY ....... KMETI POSTUPUJÍ Z PRALESA !!!!!! 

pralesní liga Teplicka 2010/2011 –8.jarní kolo Baník Zabrušany - SK DUBÍ 3:5 (2:1)

branky SK: Šáfa 3x ( as. Hrůša 2x, Žába), Lucák (as. Hrůša) a Pali (pen.)

(Zabrušany, 4..6.2011) Marodka přeplněna, totální druhopoločasová ofenzíva smetla Zabrušanský sen o postupu, Šáfa goleadorem.maká se na tom rychlostí blesku ......SESTAVA:


Kilo


Čuma Karlík Pali SkumyManík Žába Leťák VrábaHrůša Šáfa

STŘÍDÁNÍ: 45.min Lucák za Paliho, 55. min pro totální kolaps organismu odstoupil Skumy
 

 

 

 

PŘEPIŠTE DĚJINY ....... KMETI POSTUPUJÍ Z PRALESA !!!!!! 

pralesní liga Teplicka 2010/2011 –8.jarní kolo Baník Zabrušany - SK DUBÍ 3:5 (2:1)

branky SK: Šáfa 3x ( as. Hrůša 2x, Žába), Lucák (as. Hrůša) a Pali (pen.)

(Zabrušany, 4..6.2011) Marodka přeplněna, totální druhopoločasová ofenzíva smetla Zabrušanský sen o postupu, Šáfa goleadorem.SESTAVA:


Kilo


Čuma Karlík Pali SkumyManík Žába Leťák VrábaHrůša Šáfa

STŘÍDÁNÍ: 45.min Lucák za Paliho, 55. min pro totální kolaps organismu odstoupil Skumy
 

 

 

PŘEPIŠTE DĚJINY ....... KMETI POSTUPUJÍ Z PRALESA !!!!!!

 

 

pralesní liga Teplicka 2010/2011 –9.jarní kolo

 

 

 

SK DUBÍ - Baník Modlany B 3:0 (0:0)

 

 

branky SK: Fík (as. Dáša), Šáfa a Dáša (Nojmi)

 

 

 

SESTAVA:
 

Fery

Karlík Kilo Leťák Lucák

 

Maník Hluchoň Dáša Fík

 

Nojmi Šáfa

 

 

STŘÍDÁNÍ: nikdo za nikoho